
Een romantische trouwdag op een Chateau in de Belgische Ardennen
Deze romantische trouwdag in de Belgische Ardennen was echt een cadeautje! Op een prachtig Chateau trouwden Bastiaan & Marlies te midden van gele bloemenvelden, hoge bomen, met de geur van het frisse voorjaar en dat allemaal omringd door hun familie en vrienden.
Relaxed, sfeervol, liefdevol, zonnig maar bovenal hebben we ook heel veel gelachen. Een heerlijke First Look met hun meiden, een ontroerende ceremonie, een toost op het leven, allemaal op deze fantastisch mooie locatie en als kers op de taart een hele mooie zonsondergang. Letterlijk een dag die afgesloten werd met een gouden randje.
Deze dag was ook niet alleen overgoten van zonnestralen maar met nog veel meer stralende liefde!
Nadat Marlies al heerlijk in de make-up zat en de krullen in het haar werden gezet, kon ik ondertussen ook alle details eromheen vastleggen.
In de andere kamers was de voorbereiding ook in volle gang; jurkjes werden nog even gestoomd, de bloemen voor de ceremonie werden klaargemaakt en Bastiaan kon ook starten met zijn voorbereidingen, samen met zijn moeder. Toen Bastiaan bijna gereed was werd er op de deur geklopt. Bastiaan en zijn beste vriend hadden speciaal hun eigen Limoncello gemaakt voor deze dag, dus daar moest uiteraard even mee geproost worden!
Fiene & Saar hun haar werd ondertussen ook gedaan, zodat ook zij zich konden omtoveren tot echte bruidsmeiden. Nu zij er ook klaar voor waren werd het nu echt tijd voor Marlies om ook haar jurk aan te gaan trekken.
Uiteraard duurde de voorbereidingen langer dan gepland maar het ging er nog steeds heel relaxed aan toe!
Nog even een jasje aan, knoopje vast, een sluier in en bruid en bruidegom waren klaar voor hun First Look.
Eerst kon Bastiaan zijn 2 meiden bewonderen, waarna ze met z’n drieën Marlies konden opwachten en voor het eerst als bruid zouden zien.
Aansluitend zijn we om het Chateau gelopen voor een korte fotosessie. Het was al snel tijd voor de ceremonie waarbij de gasten hun vol verwachting zaten op te wachten.
De tijd vloog echt voorbij en de gasten konden al richting het diner. Ja hoor, daar was hij, de ondergaande zon! Ik kon het niet laten en Bastiaan & Marlies zijn nog even mee gegaan voor het ‘Golden Hour’ momentje. Letterlijk een magisch en gouden momentje. Romantiek ten top en magische beelden als heel mooi eindresultaat.
Na al deze mooie momenten werden er tijdens het diner nog een paar speeches met persoonlijke woorden voor het bruidspaar gesproken. Een lach, een traan, een hapje tiramisu en heel veel knuffels met klinkende glazen.
Voor mij zat deze dag er 0m 22.00 uur qua fotografie op. Een lange, intensieve maar oh zo mooie, bijzondere dag!
Het was tijd om vanaf dit Chateau weer naar huis te rijden en zelf ook even na te genieten van alle momenten en ervaringen met dit hele leuke, lieve en vooral fanatisch Mooi Bruidspaar.