
Een prachtige Herfstbruiloft bij het Kasteel van Rhoon.
Thomas & Hilde trouwden in oktober met een magisch herfstzonnetje bij het kasteel.
Wat een sfeervolle en mooie herfst bruiloft in oktober was dit! Een geweldig leuk, lief en mooi bruidspaar met fantastische vrienden en lieve familie.
Deze dag begon met een heerlijke voorbereiding en leuke First Look op locatie, op een steiger. Met dit prachtige weer hadden we een fotoshoot in de sfeervolle tuin en het bos bij het kasteel.
Toen ik vroeg in de ochtend aankwam bij Thomas was het nog donker. Het was natuurlijk oktober en het zou een mooie herfstdag gaan worden, maar de zon was nog niet helemaal op. Voor de mooie herfstsetting en sfeer konden we mooi de laatste voorbereidingen vastleggen in de tuin.
Hierna was het de beurt aan Hilde, waar al wel heerlijk de zon door de ramen scheen. Nadat beide klaar waren vertrokken ze afzonderlijk van elkaar naar de First Look locatie, een steiger aan het water.
Na de First Look zijn we vertrokken naar de trouwlocatie, het kasteel van Rhoon. Met dit prachtige weer konden we foto’s maken in de tuin en het bos om het kasteel heen.
Met dit lieve, mooie bruidspaar, deze locatie, dit magische zonlicht was de hele sfeer en setting zo mooi en romantisch. Wat een plaatjes zijn het geworden!
Na deze mooie fotoshoot was het tijd voor de burgerlijke ceremonie. Thomas & Hilde zijn even opnieuw in de auto gestapt om zo aan de andere kant bij de ingang van het kasteel, onder luid applaus, heel enthousiast ontvangen te kunnen worden door hun familie en vrienden.
Een mooie ceremonie volgde met persoonlijke vows, een lach en een traan, een heel lief bruidsmeisje die de ringen kwam brengen en dat allemaal bevestigd met een dikke kus!