Een trouwdag in Italiaanse sferen bij Kasteel Dussen

Tom & Desley trouwden in de mooie maand augustus van 2025. Het was een prachtige dag vol zon en overvol liefde. Zij hadden Kasteel Dussen als hun trouwlocatie gekozen. Het eeuwenoude kasteel heeft een sfeervolle Toscaanse zuilengalerij en een romantische kasteeltuin.

De ceremonie vond plaats in de tuin met het kasteel als decor op de achtergrond. Het bruidspaar, de kids, familie en vrienden konden genieten van de heerlijke zomerse sfeer, een  sfeervol diner en gezellige feestavond.

Getting Ready

Tom & Desley konden zich beide bij Kasteel Dussen voorbereiden op hun mooie dag, Tom boven en Desley beneden.

Nadat haar & make-up klaar zijn, de jurk is dichtgeknoopt en de bruidegom strak in zijn pak zit en de kids ook klaar zijn was het eindelijk tijd voor de first look.

De First Look

Tom stond met zijn zoon voor het kasteel op zijn bruid en dochter te wachten.

Het was een heerlijk moment voor het gezin en waarbij we daarna nog even kort de tijd hadden voor een paar foto’s. De ochtend was erg uitgelopen en ceremonie was vrij vroeg op de dag. Geen probleem! Dit hebben wij later op de dag tijdens de borrel weer ingehaald.

Ceremonie

Een prachtige setting en sfeer stond ons te wachten bij de ceremonie. De zon werd afgewisseld met een wolkje, mooie bloemen als decoratie, leuke details en dan nog met het kasteel op de achtergrond.

Een te lang verhaal om samen te moeten vatten, ik denk dat de foto’s genoeg zeggen over de lach, de tranen, het ja-woord 

Champagne & IJs

Na deze heerlijke ceremonie was het tijd voor een toost en geen taart, maar heerlijk vers ijs. Het bruidspaar en de kids mochten hun eigen ijsje maken.

Diner

Tijdens de borrel hadden we al een paar familiefoto’s gemaakt. Het diner stond al bijna klaar maar we namen nog heel even de tijd om een kort rondje door de tuin te lopen voor ene korte loveshoot.

Het is een mix geworden van romantische beelden, gave beelden, een golden hour moment en een heel erg feestelijk diner met zanger Sem als verrassing.

Feestavond

Deze dag was fantastisch en al een groot feest maar de party ging pas echt los beneden in de kelder. 

Heerlijk om deze dag te mogen vastleggen. Het was warm, lekker vol maar hij was ook zo bijzonder mooi.